W MARMAX zajmujemy się produkcją nowoczesnych ploterów frezujących CNC 5-osiowych, które wykorzystywane są w wielu różnych branżach. Tego typu urządzenia doskonale nadają się do obrabiania między innymi aluminium, drewna, stali, plexi, tkanin, płyt, akrylu czy pianki poliuretanowej. Dzięki nim można tworzyć dowolnych wymiarów modele i elementy – nawet wielkogabarytowe – przy zachowaniu najwyższej precyzji obróbki i powtarzalności.

5-osiowe frezarki CNC do starannego wykonywania skomplikowanych detali

Klientom naszej firmy proponujemy wysokiej klasy urządzenia CNC wyposażone w intuicyjny system sterowania, solidne wrzeciona oraz niezawodne głowice. Wydajność tego typu obrabiarek jest bardzo wysoka i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.

Ploter frezujący 5-osiowy – urządzenie, które usprawni proces produkcji w Twoim zakładzie

Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która znajduje zastosowanie przy produkcji między innymi rzeźb przestrzennych, modeli mebli i schodów, a także w branży samochodowej i lotniczej do wykonywania różnego rodzaju obróbek produkcyjnych. Dzięki swojej dużej mocy wytwórczej jest cennym wsparciem produkcyjnym w wielu zakładach. Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących 5-osiowych frezarek CNC? Skontaktuj się z nami – wykwalifikowani specjaliści z MARMAX dostarczą Ci wszelkich informacji.